назад
Компанія

«Амріта» - українська компанія прямих продажів національного масштабу для сучасних діяльних людей, орієнтованих на здоровий, активний і успішний спосіб життя. Ми створюємо сильну основу для процвітання та сталого розвитку кожної української родини.

Сьогодні «Амріта» є безумовним експертом в Україні у сферах здорового харчування, відновлення та очищення організму за допомогою рослинних препаратів, а також натуральної косметики і екологічних засобів для оселі. Ми опираємося на досвід та експертизу відомих українських вчених, багато з яких співпрацюють з нами від дня заснування «Амріта» - близько 17 років.

За ці роки ми досягли видатних успіхів, які відзначені високими статусними нагородами.

Амріта сьогодні - це 1,5 мільйони вдячних клієнтів, більше 350 тисяч бізнес-партнерів компанії по всій Україні. У структуру «Амріта» входять 9 представництв по всій Україні, 22 сервісних пункти, 100 центрів ВІП-лідерів регіонів.

Ми націлені на інновації та постійне підвищення якості продукції в усіх категоріях:

  • Фітокомплекси і продукти для здорового способу життя;
  • Фітопродукти для оздоровлення систем організму;
  • Косметика на натуральній основі;
  • Безпечні екозасоби для чистоти оселі;
  • Програми комплексного дії.

«Амріта» пропонує тільки найкращі продукти європейської якості, вироблені в Україні, під брендом QNP (quality natural products), який гарантує споживачеві 100%-ву натуральність та екологічну чистоту будь-якого продукту «Амріти».

У компанії на постійній основі діє програма «Розширеної гарантії якості», що дозволяє вирішити всі питання, що виникають щодо продукту, в максимальному діалозі з клієнтами і бізнес-партнерами.

Ми відповідаємо міжнародним стандартам, оскільки деякі види косметичної продукції ми виробляємо на підприємстві, сертифікованому за Міжнародною системою якості ISO 9001-2008.

Енергійним діяльним людям «Амріта» пропонує комплексні фінансові інструменти, які дозволяють вийти на якісно новий рівень добробуту сім'ї.

Ми не уявляємо свою діяльність без соціальних ініціатив. Це означає, що певний відсоток від прибутку «Амріта» постійно спрямовує на допомогу тим, кому це найбільш необхідно (наприклад, сім'ям переселенців зі Сходу України).

Вся наша діяльність спрямована на досягнення однієї великої мети - надихати наших клієнтів і бізнес-партнерів вести здоровий, активний і успішний спосіб життя.