назад
Будьте в ритмі життя

Хочете все встигати і при цьому жити наповненим, активим та здоровим життям? В насичених робочих буднях не вистачає часу на близьких, себе і своє здоров'я?

Візьміть участь в акції «Будь в ритмі життя!» та виграйте один з трьох стильних і функціональних фітнес-браслетів, який допоможе вам контролювати свій час, здоров'я і фізичну активність.

Задайте ритм свого життя!

З 15 квітня по 12 травня 2019 р. купуйте будь-яку продукцію Amrita в інтернет-магазині www.amrita.ua на суму від 800* грн і станьте учасником розіграшу корисного сучасного гаджета - одного з трьох фітнес-браслетів!

Хто може брати участь в акції?

Клієнти, Власники персональних карт і Бізнес-партнери в активній кваліфікації до Менеджера включно, які зроблять покупку в інтернет-магазині www.amrita.ua за умовами акції.

Для участі в розіграші обов'язково необхідно бути підписником нашої корпоративної сторінки в Facebook. Якщо ви ще не встигли цього зробити, саме час - приєднуйтесь!

Як буде відбуватися розіграш подарунків?

Покупці, які виконали всі умови акції, автоматично стають учасниками розіграшу подарунків. Кожні 800* грн. у вашому замовленні збільшують шанси на виграш.

Троє переможців будуть визначені за допомогою Random.org і отримають в подарунок стильний і функціональний фітнес-браслет.

14 травня 2019 року на нашій сторінці в Facebook буде розміщено відео проведення розіграшу та список переможців. Слідкуйте за нашою стрічкою новин!

Цінуйте кожен момент - задайте ритм свого життя!

*В суму замовлення не враховуються акції набори квітня-травня зі знижкою або подарунком.