Кожен з нас неодноразово потрапляв у ситуацію, коли потрібно було знайти відповідь на запитання «Як відновити або зберегти здоров'я»? Сучасні ресурси пропонують широкий вибір засобів – біодобавки з будь-якої точки планети, блогери з пропозиціями підходів до «ЗСЖ», дієтологи з принципами «правильного харчування», соцмережі, які перенасичені не завжди професійною інформацією медичного характеру.

Але що обрати? Як зрозуміти, що продукція або послуга, яка запропонована нам, є насправді дієвою? Компанія Амріта пропонує перевірений досвідом, професійно обгрунтований сервіс AmritaLab.

Шлях до створення сервісу AmritaLab був тривалим та виваженим, заповнений пошуком оптимальних рішень, перевірками та тестуваннями. AmritaLab працює вже понад 5 років і зарекомендувала себе як простий, зручний, ефективний онлайн-сервіс з діагностики та розробки програм оздоровлення.

Як працює сервіс AmritaLab

Беззаперечними перевагами сервісу AmritaLab є його доступність, простота і зручність. Сервіс створений для регулярного моніторингу стану здоров'я всіх членів сім'ї, незалежно від віку.

Сервіс AmritaLAB Wellness-консультант

Скориставшись сервісом, ви отримуєте:

  • персональну оздоровчу програму: рекомендації з натуральних продуктів для підтримки або відновлення здоров’я, рекомендації з харчування, фізичної активності та здорового способу життя;
  • професійні консультації та супровід протягом курсу оздоровлення досвідченим експертом, лікарем-консультантом AmritaLab Євгенією Бурлакою. Євгенія є кандидатом медичних наук PhD Каролінського інституту у Швеції, викладачем кафедри медичного університету імені О.О. Богомольця, має стаж понад 16 років;
  • надійне зберігання даних з першого дня реєстрації в AmritaLAB з гарантією повної конфіденційності;
  • актуальну карту здоров'я та доступ до неї онлайн 24/7.

Отже, зручний простий сервіс AmritaLab для регулярного моніторингу стану здоров'я дозволяє виявити проблеми на початкових етапах і не допустити їх появи в майбутньому! За понад 5 років сервісом  AmritaLab скористалися та отримали позитивні результати понад 10000 клієнтів.

Дуже важливо пам'ятати  «Лікарі лікують хвороби, а здоров’я потрібно здобути самому» (Амосов М.М.). Нам приємно піклуватися про ваше здоров’я та пропонувати безпечні та корисні заходи для його зміцнення. 

Не пошкодуйте часу і пройдіть діагностику AmritaLab вже сьогодні!