назад

Історія компанії Амріта

2001 
Дата заснування Групи Компаній «Амріта» в м. Київ.

2003 
З 2003 по 2007 рік – послідовно відкриваються Центри обслуговування клієнтів у Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Симферополі, Запорожжі, Херсоні, Донецьку, Луганську та Львові.

2005 
За високу якість і конкурентоспроможність продукції amrita® і серії Шанталь® в 2005 році Група Компаній «Амріта» нагороджена дипломом і відзнакою лауреата Національного конкурсу «Вища проба».

2009
За вагомий вклад у розвиток економіки України в 2009 році Група Компаній «Амріта» відзначена свідоцтвом «Лідер Економіки України» і орденом Business Star of Ukraine.

2010 
За зразкове ведення бізнесу, високий професіоналізм і партнерську надійність в 2010 році Група Компаній «Амріта» рішенням Експертного ради Асамблеї ділових кіл визнана почесною нагородою «Золотий Ягуар».

2011 
За динаміку розвитку, інноваційний підхід та прихильніть до європейських стандартів якості в 2011 році Група Компаній «Амріта» була відзначена високою нагородою ЕВА «Краще підприємство року».

2012 
З лютого 2012 році Група Компаній «Амріта» стала членом Центру розвитку КСО, підтверджуючи тим самим свою соціальну відповідальність, яка лежала в основі Компанії з моменту її заснування.

З березня 2012 року «Амріта» стала членом ЕВА – Європейської Бізнес Асоціації.

Група українських вчених номінована на державну премію України в області науки і техніки за фундаментальне дослідження стреспротекторних і адаптогенних властивостей продукту «Анкарцин» в клінічній гастроентерологічній практиці.

«Амріта» пропонує своїм Партнерам нову бізнес-модель: відкриття Сервісного пункту або отримання статусу VIP-Лідера, що направлено на покращення якості сервісу, який надають наші дистриб'ютори, а також розширення території представленності нашої продукції і можливостей власного бізнесу.

2013
Виходять нові Екозасоби®, Шанталь® – натуральні миючі засоби з високою ефективністю. Перші миючі засоби в Україні, рекомендовані до застосування Асоціацією алергологів України.

Асортимент направлення Nutrition поповнюється інноваційними продуктами Нутрителями® – напої для збалансованого харчування, аналогів яким немає в Україні.

2015
Компанія налагодила сертифіковане виробництво косметики за стандартом ISO 9001.

2016 
ГК «Амріта» визнана Кращим брендом на національному бізнес-конкурсі «Бренд року» в номінації «Бездоганна якість», а також нагороджена золотою медаллю «Імпортер року».

2017
З'являється сучасний інтернет-магазин та нові можливості особистих кабінетів для клієнтів і бізнес-пратнерів компанії.

Запуск нових форматів Центрів обслуговування клієнтів – велнес-бутик та бізнес-центр.

2018
Спеціалістами AmritaLAB (Лабораторії експертних рішень) розроблено 29 високоефективних натуральних експертних формул для здорового способу життя в нових wellness-категоріях бренду amrita®beauty, amrita®kids, amrita®guard, amrita®balance і amrita®complex.