10 грудня в концерт-холі «Оазис» успішно пройшла Конференція «Amrita Lab - Лабораторія експертних рішень» в абсолютно новому форматі, який викликав справжній фурор серед учасників.

На Конференції Група компаній «Амріта» представила нові, унікальні онлайн сервіси:

Amrita Lab - персональний wellness-консультант і унікальний сервіс, який допоможе знайти нову якість життя за допомогою регулярного моніторингу стану здоров'я всієї родини.

Amrita business platform - онлайн сервіс, завдяки якому у бізнес-партнерів ГК «Амріта» з'являться нові можливості для створення клієнтського активу і розвитку бізнесу.

Amrita Academy - навчання в якій буде базуватися на засадах бізнесу, побудові і розвитку клієнтського активу, збільшення ефективності продажів.

В рамках Конференції відбулася презентація нового ексклюзивного продукту ГК «Амріта» «Amrita Perfect Beauty. Досконало краса», аналогів якому немає на українському ринку! Інноваційний продукт для збереження і підтримки краси на всіх рівнях. Єдина в Україні формула внутрішньої косметики вже скоро з'явиться у продажу!

Серед спікерів, які виступали на Конференції були провідні експерти, які пропагують здоровий спосіб життя і правильне харчування. Аніта Луценко виступила з доповіддю на тему «Бути у формі - це просто». Відомий тренер поділилася секретами, як завдяки правильному харчуванню їй вдалося скинути зайву вагу після вагітності, акцентувала увагу присутніх на здорових і корисних продуктах, склала приблизний денний раціон і формулу повноцінного харчування. Аніті вдалося з перших хвилин розворушити публіку і викликати у всіх позитивні емоції.

Ольга Метельська - косметолог і відомий медіа експерт розповіла про вплив продуктів харчування на стан і старіння шкіри обличчя. Ольга озвучила список продуктів, які необхідно виключити зі свого раціону, а які навпаки необхідно вживати щодня. Усі присутні з цікавістю слухали спікера, роблячи важливі позначки в своїх блокнотах.

Крім питань молодості, краси, wellness і anti-age, на Конференції велику увагу приділили питанням розвитку бізнесу в мережі Інтернет, новим технологіям і можливостям. Бізнес-тренер ГК «Амріта» Маргарита Чічуй поділилася своїм особистим досвідом, як правильно і ефективно розвивати свій бізнес за допомогою соціальних мереж, а експерт в області MLM-бізнесу Олександр Дюбін розповів про сучасні технології та інновації, які можна успішно застосовувати вже зараз.

По завершенню офіційної частини Конференції відбулася церемонія нагородження лідерів «Парад Успіху», всі учасники мали можливість поспілкуватися з колегами, партнерами по бізнесу, а також привітати один одного під запальні ритми кавер-групи Chica-Band.

Конференція «Amrita lab - Лабораторія експертних рішень» - це крок, який ГК «Амріта» зробила для розвитку wellness-культури і здорового способу життя серед своїх бізнес-партнерів і клієнтів. Ми і далі будемо активно рухатися в цьому напрямку, а нові сервіси та продукти, які були презентовані на Конференції започаткують новий етап в розвитку нашого спільного бізнесу.