9 лютого 2019 р. відбулася одна із найочікуваніших подій ГК «Амріта» – Лідерська конвенція 2019. Конвенція пройшла в абсолютно новому, сучасному й динамічному форматі, зібравши близько 250 учасників з усієї України.

Урочиста подія почалося з виступу генерального директора ГК «Амріта» –Винника Андрія Миколайовича, на якому він розповів про амбітні цілі компанії, а також про нові можливості розвитку бізнесу з Amrita. Андрій Миколайович підкреслив, що досягти успіху можна лише обираючи гармонійний і екологічний шлях розвитку, побудований на цінностях і законах природи.

Захоплюючою і атмосферною частиною Конвенції стала бізнес-гра, в якій усі учасники об'єдналися в 4 команди за стихіями природи: «Вогонь», «Вода», «Земля», «Вітер». Усі команди мали можливість відвідати 4 корисні бізнес-локації:

  • міні-тренінг від відомого бізнес-тренера Оксани Марусич, присвячений одній із найбільш трендових тем – теорії поколінь X, Y, Z;
  • квест, де кожен міг проявити свої таланти, використовуючи нестандартний підхід для презентації продукції Amrita, а також відчути всю силу командної роботи;
  • майстер-клас «Онлайн-профі», на якому учасники дізналися, як завоювати інтерес користувачів Інстаграм, створюючи гарні фото і образні тексти в своїх профілях;
  • виступи топ-лідерів ГК «Амріта» – Тетяни Павловської, Наталії Бідяк, Людмили Ревуцької і Оксани Кудинської, на яких Лідери із радістю поділилися секретами успіху в бізнесі з Amrita.

Telegram-группa amritasuperpower стала справжнім відкриттям Конвенції! Онлайн-платформа дозволила всім обмінюватися яскравими емоціями та враженнями в онлайн режимі, а також брати участь в розіграшах цінних подарунків від компанії. У цей день соцмережі заполонили яскраві фото з хештегом #amritasuperpower, які активно викладали всі учасники Конвенції.

Традиційно найбільш очікуваною подією стала церемонія нагородження «Парад Успіху». Кращі із найкращих лідерів ГК «Амріта» отримали заслужені нагороди!

Учасники Конвенції поділилися своїми захопленими відгуками:

Тетяна Павловська:

«Дорогі організатори Конвенції! Ви зробили справжнє свято для нас.

Перш за все, спасибі авторам такого оригінального і цікавого формату! В моєму активному житті – це вперше. Мені здається, що байдужих у залі не лишилося. Вразила щедрість – нагороди, номінації, розіграші. Дякую, що продемонстрували нам чудовий зразок командної діяльності. Було корисно, цікаво, мотивуюче й по-новому!»

Людмила Ревуцька:

«Так, формат і сценарій, дійсно, дуже класні, драйвові та сучасні! Всім, хто доклав до цього зусиль – браво і спасибі!»

Наталія Бідяк:

«Всі настільки зарядилися, що сьогодні, мабуть, усі цілий день ділилися враженнями (онлайн і офлайн). Мегаподія! Всі в захваті! Велика подяка усім!»

Ми впевнені, що кожен з учасників в цей незабутній день зміг розкрити і розвинути свою суперсилу разом з Amrita!