Генеральним партнером «Б'юті Кубку Буковини» виступила Група Компаній «Амріта».

Участь у чемпіонаті взяли 68 майстрів з різних регіонів України, Молдови і Румунії.

«Ми відродили конкурс, який проводився у Чернівцях 10 років тому. Наважилися спробувати знову, тому що є нове покоління талановитих майстрів. Конкурс має статус міжнародного, адже оцінюють майстри міжнародного класу, сертифіковані судді, учасники також є з різних країн. Це дає нам впевненість, що оцінка буде адекватна і неупереджена», - каже Наталія Бідяк, Голова спілки перукарів Чернівецької області, регіональний представник стандартів салонів краси, один із організаторів чемпіонату.

ГК «Амріта» як Генеральний партнер заходу і експерт у галузі Health & Beautyистала компанією, яку дійсно рекомендують та обирають спеціалісти індустрії краси.

«Amrita – це відомий український бренд, який надійно зарекомендував себе. Наша експертиза – це краса із середини, яка є результатом комплексного підходу до здоров’я, що дає відмінне самопочуття, життєву енергію, молодість та природну красу. Ми маємо самий широкий експертний асортимент ефективних фітопродуктів і ряд спеціалізованих рішень, які кожен день роблять життя спеціалістів б’юті-індустрії краще», - говорить Андрій Вінник, генеральний директор ГК «Амріта».

Саме другий день Чемпіонату подарував відвідувачам унікальну можливість  отримати цінні знання щодо комплексного підходу у піклуванні про власне здоров’я, ресурсного збереження та омолодження на клітинному рівні. Так, фахівець ГК «Амріта» Валентина Галак презентувала низку якісних рішень, спрямованих на збереження та зміцнення внутрішньої краси.

«Спеціалісти б’юті-індустрії дарують нам відчуття привабливості та впевненості, але в той самий час вони, які і більшість працюючих людей, часто схильні до таких профзахворювань, як варикоз, ураження суглобів, респіраторні інфекції, нервові розлади, зниження гостроти зору  тощо», - зауважує Валентина.

Генеральний партнер відбіркового туру Чемпіонату України Група Компаній «Амріта» - це бренд із чітко визначеними пріоритетами і цінностями.

Комплексний підхід, збалансований якісний склад продукції, натуральність та дієвість, відновлення на клітинному рівні – запорука внутрішньої краси, що дозволяє завжди бути в русі, діяти і жити на повну!

Відео з відбіркового туру Чемпіонату України можна переглянути за посиланням.

Відео та фотоматеріал наданий Наталією Бідяк.