назад

Компанія Амріта

Сьогодні «Амріта» є безумовним експертом в Україні у сферах здорового харчування, відновлення та очищення організму за допомогою рослинних препаратів, а також натуральної косметики і екологічних засобів для оселі. Ми опираємося на досвід та експертизу відомих українських вчених, багато з яких співпрацюють з нами від дня заснування «Амріта» - близько 17 років.

За ці роки ми досягли видатних успіхів, які відзначені високими статусними нагородами.

Амріта сьогодні - це 1,5 мільйони вдячних клієнтів, більше 350 тисяч бізнес-партнерів компанії по всій Україні. У структуру «Амріта» входять 9 представництв по всій Україні, 22 сервісних пункти, 100 центрів ВІП-лідерів регіонів.

Ми націлені на інновації та постійне підвищення якості продукції в усіх категоріях:

  • Фітокомплекси і продукти для здорового способу життя;
  • Фітопродукти для оздоровлення систем організму;
  • Косметика на натуральній основі;
  • Безпечні екозасоби для чистоти оселі;
  • Програми комплексного дії.

«Амріта» пропонує тільки найкращі продукти європейської якості, вироблені в Україні, під брендом QNP (quality natural products), який гарантує споживачеві 100%-ву натуральність та екологічну чистоту будь-якого продукту «Амріти».

У компанії на постійній основі діє програма «Розширеної гарантії якості», що дозволяє вирішити всі питання, що виникають щодо продукту, в максимальному діалозі з клієнтами і бізнес-партнерами.

Ми відповідаємо міжнародним стандартам, оскільки деякі види косметичної продукції ми виробляємо на підприємстві, сертифікованому за Міжнародною системою якості ISO 9001-2008.

Енергійним діяльним людям «Амріта» пропонує комплексні фінансові інструменти, які дозволяють вийти на якісно новий рівень добробуту сім'ї.

Вся наша діяльність спрямована на досягнення однієї великої мети - надихати наших клієнтів і бізнес-партнерів вести здоровий, активний і успішний спосіб життя.