назад
Наталья
Витвицкая
Жидкое мыло Amrita Kids используют как для мытья рук, так и для тела. Очень радует детей и дизайн бутылочек - "миленькие зверюшки"!

Шановні клієнти!

Якщо у вас виникла потреба повернути придбаний на сайті amrita.ua товар, скористайтеся процедурою повернення та обміну.

Повернення та обмін товарів належної якості

Просимо звернути увагу, що згідно зі статтею 9 Закону України «Про захист прав споживачів» до товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну, відносяться:

 • продовольчі товари (в т.ч. біологічно активні добавки), лікарські препарати та засоби;
 • парфюмерно-косметичні товари;
 • товари в аерозольній упаковці;
 • друковані матеріали.

Тому ви не зможете повернути або обміняти придбані на amrita.ua товари належної якості з категорій «Здоров'я», «Краса», «Харчування».

До категорії товарів належної якості, які ви можете обміняти або повернути в разі, якщо куплений товар не відповідає вашим очікуванням, відносяться товари з категорії «Оселя» на нашому сайті.

Якщо вам з будь-яких причин не підійшов товар належної якості, який підлягає поверненню/обміну, ви можете повернути або обміняти його протягом 14 календарних днів з дати покупки, за умови, ящо:

 • відсутні видимі пошкодження, що з'явилися в результаті використання;
 • товар упакований в фірмову упаковку, на якій збережені всі етикетки, ярлики;
 • дотримані умови зберігання товару покупцем, збережені споживчі властивості товару;
 • збережений розрахунковий документ, виданий покупцеві разом з проданим товаром;
 • відсутні будь-які самостійно нанесені на упаковку написи та будь-які інші позначки.

Повернення і обмін товарів неналежної якості

До товарів неналежної якості відносяться товари з виробничим браком. Такий товар ви можете повернути або обміняти протягом усього терміну придатності, якщо неналежна якість проявилася через виробничий брак, а не з вини покупця. А також при наявності у покупця розрахункового документа, що підтверджує покупку на amrita.ua.

Також якщо після покупки товару ви виявили, що вміст посилки не відповідає зробленому на сайті amrita.ua замовленню (за асортиментом, кількістю, комплектністю або упаковкою), ви можете повернути все замовлення або його частину протягом 14 календарних днів з дати покупки, за умови наявності розрахункового документа, виданого вам разом з проданим товаром.

Процедура повернення/обміну товару

Для здійснення обміну/повернення придбаного товару вам необхідно в зазначені вище терміни написати та надіслати лист з темою «Повернення (обмін) товару» на електронну адресу amrita.magazin@gmail.com, в якому необхідно:

 • вказати ПІБ покупця, адресу та телефон;
 • коротко описати причину повернення/обміну товару;
 • прикріпити фото або відео товару, який ви хотіли б повернути/обміняти;
 • копію розрахункового документа, що підтверджує факт покупки даного товару на amrita.ua;
 • вказати, що б ви хотіли - обміняти або повернути товар;
 • вказати реквізити рахунку, на який в разі повернення товару потрібно перерахувати кошти.

Протягом 1-го робочого дня після одержання листа наш менеджер зателефонує вам, повідомить про попереднє рішення та адресу відправки товару.

Остаточне рішення про обмін/повернення товару та/або повернення грошових коштів буде прийняте протягом 12 календарних днів після отримання посилки з товаром.

Додатково на вашу електронну адресу буде надіслано повідомлення про статус повернення/обміну товару.

У разі виникнення запитань ви можете зателефонувати нам за телефоном 0-800-544-778.

Зверніть увагу! При обміні/повернення товару належної якості пересилання товару сплачує покупець. При обміні/повернення товару неналежної якості пересилання товару сплачує інтернет-магазин amrita.ua.

Терміни та умови повернення грошових коштів

У разі прийняття рішення про повернення грошовий коштів покупцеві за куплений товар або все замовлення, кошти перераховуються на рахунок покупця, зазначений в електронному листі-запиті. Гроші на рахунок перераховуються протягом 15 робочих днів з дня прийняття рішення про повернення.