На загальне святкування прибула рекордна за останні роки кількість амрітовців та членів їх сімей - понад 500 осіб. Гості свята буквально відразу ж поринули в атмосферу свята: чудова природа, музика, сцена, корпоративна символіка на локаціях, командний амрітовський дух, багато квітів, подарунків і дружніх обіймів.

На початку святкування, за корпоративною традицією, всіх присутніх з ювілеєм привітав Генеральний Директор компанії «Амріта» - Андрій Вінник.

Мабуть, найцікавішим і незабутнім для гостей став командний конкурс «Амріта Lifestyle». Команди бізнес-партнерів змагалися на 4-х інформаційно-розважальних майданчиках: «Бізнес-майстерня», «Експерти краси», «Школа здоров'я», «Моя сім'я - Амріта». Обов'язковою умовою було в доступній ігровій креативної формі розкрити тему локації. Всі команди блискуче впоралися із завданням!

Традиційно, величезна кількість гостей отримала призи та подарунки: успішні Лідери і нові менеджери - за програмою визнання, найактивніші Інтернет-користувачі - за просування бренду «Амріта» в Facebook, гості, яким удача посміхнулася під час розіграшу призів, отримали подарунки-сюрпризи, учасники індивідуальних конкурсів - подарунки за перемогу в них.

Особливу музичну і творчу атмосферу подарували амрітовцям спеціальні гості заходу: музичний колектив «Honey Music Band» (м.Київ) та переможці V Міжнародного Фестивалю «Коронація Краси» - Театр зачісок Юрія Грубича (м.Тернопіль).

Ті, хто побував на святковому заході, змогли першими побачити і спробувати найбільш очікувану продукцію 2016 року. У свій 15-й ювілей група компаній «Амріта» презентувала серію антивікової натуральної косметики, розроблену за унікальною рецептурою, яка містить ексклюзивну формулу FITOMELANIN + HYALURONIC ACID.

День народження Компанії «Амріта» - не просто святковий захід на честь чергової дати її заснування. Перш за все - це новий етап натхнення: для співробітників, бізнес-партнерів, клієнтів, власників, всієї величезної команди «Амріта» робити наше життя і життя інших людей здоровим, красивим та успішним.