ГК «Амріта» не перестає дивувати приємними сюрпризами! За підсумками промоакції «Президентський відпочинок», який відбувся на початку серпня, 28 наших бізнес-партнерів провели яскравий, незабутній відпочинок в Туреччині, в курортному місті Белек.

Проживання в шикарних номерах 5-зіркового готелю Tui Magic Life Masmavi, розкішна природа, смачна їжа, тепле Середземне море, а також місцеві визначні пам'ятки, дозволили кожному вдосталь насолодитися відпочинком в стародавньому, красивому місті Белеку.

Наші бізнес-партнери не тільки ніжилися під ласкавим південним сонцем, а й активно проводили час. Яскрава, цікава екскурсія в Загубленому місті та храмі святого Миколая, прогулянка на яхті по Егейському морю, запальні танці та колоритний турецький шопінг подарували всім море яскравих вражень і радісних емоцій на весь рік.

Бізнес-партнер компанії «Амріта» Катерина Євтухова поділилася своїми враженнями:

«Я хочу щиро подякувати керівництву компанії «Амріта» і всім організаторам за наш прекрасний відпочинок! Незабутні враження, відмінний настрій, шалені емоції супроводжували нас кожен день. Я впевнена, що у кожного з нас ці спогади залишаться на все життя! Пишаюся тим, що я в цій компанії. Такі подорожі - найкращий стимул працювати ще більше та досягати кращих результатів! Наступний крок - Іспанія!» 

Але не відпочинком єдиним! Наші Лідери не забували і про роботу. Під час відпочинку бізнес-партнери провели плідну зустріч з керівництвом, присвячену новому маркетинг-плану компанії.

Дорогі бізнес-партнери, нагадуємо, що вже скоро вас чекає нова подорож до чарівної Іспанії. Відкривайте світ з Amrita!