У динамічному ритмі сучасного життя ми часто забуваємо про найцінніше – здоров'я. Згадайте, скільки разів ви відкладали візит до лікаря через нескінченні справи на роботі та вдома. Але час для інтернету ми знаходимо майже завжди, адже він доступний у всіх сучасних гаджетах.

Розробники та експерти ГК «Амріта», спираючись на багаторічний досвід в області комплексного оздоровлення Фітопродукти, створили новий онлайн-сервіс AmritaLAB Wellness-консультант, доступний кожному в будь-якій точці України. Якщо Ви підтримуєте ідеї здорового способу життя, вибираєте натуральні продукти та препарати для підтримки гарного самопочуття і хочете отримати експертні рекомендації для здоров'я, цей сервіс створений саме для Вас.

Давайте подивимося, що ж отримує Клієнт, скориставшись послугами AmritaLAB Wellness-консультант

  • Wellness-рекомендації по харчуванню та здоровому способу життя; 
  • комплексний моніторинг стану здоров'я лікарем – Wellness-консультантом;
  • персональну комплексну оздоровчу Wellness- програму; 
  • індивідуальний супровід протягом усього оздоровчого курсу.

Використовуючи сервіс AmritaLAB Wellness-консультант, Ви отримуєте експертні рішення, яким можна довіряти. Адже ГК «Амріта» більше 17 років займається розробками і створенням натуральних продуктів, рекомендацій для комплексного підходу в оздоровленні та омолодження організму. А в продуктовому портфелі ГК «Амріта» понад 120 найменувань ефективних фітопродуктів для всіх систем організму.

Для кого розроблений цей сервіс?

Простий, зручний інструмент AmritaLAB Wellness-консультант створений для регулярного моніторингу стану здоров'я всіх членів сім'ї, незалежно від віку. Сервіс спрямований як на оздоровлення, так і на визначення перших ознак проблем зі здоров'ям на початкових етапах. Послуга спрямована на сучасних і прогресивних людей, які підтримують натуральні методи відновлення та оздоровлення організму. Адже профілактика – це один з кращих способів зберегти здоров'я. За допомогою симптомів наш організм попереджає нас про перші збої в його роботі. І тут важливо вчасно звернутися до фахівця.

Вартість сервісу

Вартість сервісу складає 250 грн. Щоб скористатися послугами AmritaLAB Wellness-консультант, необхідно оплатити його карткою онлайн на сайті. Ця сума повертається Вам повністю у вигляді знижки при покупці повного оздоровчого курсу першого місяця в інтернет-магазині www.amrita.ua. Таким чином, сервіс AmritaLAB Wellness-консультант є безкоштовним для тих, хто хоче пройти оздоровчий курс на підставі призначеної Wellness-програми і рекомендацій.

Наші Wellness-консультанти:

Наші Wellness-консультанти пройшли акредитацію AmritaLAB, а значить використовують в своїх консультаціях і складанні комплексних Wellness-програм і рекомендацій, професійні знання і навички, а також 17-ти річний досвід консультування в ГК «Амріта».

Бурлака Євгенія

Кандидат медичних наук (PhD Каролінський інститут, Швеція); викладач кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця; лікар 1-ї категорії; провідний Wellness-консультант AmritaLAB

Всім відомий вислів: «В здоровому тілі – здоровий дух». А чи всі ми розуміємо його істинне значення? На мою думку, саме лікар повинен донести до кожного з нас глибинний зміст цих слів. І не лише донести, а й на практиці пояснити, як досягти стану гармонії. Гармонії не тільки зовнішньої, а й внутрішньої, яка починається з хорошого самопочуття, гарного настрою, позитивного налаштування. Пояснити саме здоровим людям, як зберегти і відновити цю гармонію, а хворим як її відновити. А шляхом її досягнення є комплекс – правильне харчування, здоровий спосіб життя, культура фізичної активності, використання природних ресурсів для оздоровлення.

Саме вищевказані істини я сповідую в своїй щоденній практичній діяльності. Намагаюсь пояснити важливість компонентів здорового способу життя кожному, хто звертається за допомогою. Невід’ємним інструментом в цьому є сервіс AmritaLAB. В ньому максимально збалансовані підходи до відновлення та збереження здоров’я, що дозволяє знайти індивідуальний підхід до кожного. Просто. Зручно. Онлайн! 

Темченко Марина

Керівник проекту AmritaLAB Wellness-консультант

Світ змінюється кожен день, і, пропонуючи Вам новий сервіс і мобільне рішення, ми ставимо перед собою мету відповідати усім потребам сучасних активних і успішних людей, тому кожен день будемо розвивати нові можливості сервісу для Вас. А те, що завжди залишатиметься незмінним в сервісі – це індивідуальність, експертність, натуральність і природність рішень, а також мобільність і простота.

Запрошуємо Вас в світ здорового стилю життя разом з сервісом AmritaLAB Wellness-консультант!