Важлива подія цього року!

16 вересня свої двері для Вас відкрив новий, сучасний, бізнес-орієнтований АМРІТА Бізнес-Центр

Ми вибрали одне з найкращих місць Києва (Поділ, вул. Хорива, 3 А) для того, щоб посилити ресурс, який дозволить Вам вдихнути нові сили та можливості для Вашого бізнесу! 

Що у ньому особливого?

АМРІТА Бізнес-Центр – це продумана організація кожного сантиметра просторі і кожної деталі, для найбільш ефективної та комфортної роботи бізнес-партнера. Кожна зона Центру має свій важливий функціонал та напрямок. Два спеціально обладнані зали для навчання, де Ви можете проводити майстер-класи щодо здоров’я та продукції Wellness-Beauty. 

Консультаційна зала для проведення індивідуальних зустрічей з бізнес-партнерами та просторий Wellness-бутік створені для того, аби Ваш бізнес постійно розвивався. Завдяки зонуванню приміщень АМРІТА Бізнес-Центру, клієнтам буде легко та просто робити покупки, а Ви можете фокусуватися на розвитку бізнесу, використовуючи свій професіоналізм та лідерські якості. 

У день відкриття понад 70 чоловік оцінили переваги нового АМРІТА Бізнес-Центру, взявши участь у двох різних локаціях: презентація бізнес-можливостей співпраці з Амрітою та майстер-клас із використання новинок косметичної лінійки amrіta.

Встановлюйте нові контакти, знайомтеся з новими перспективними молодими людьми, діліться ідеями, розкривайте свій потенціал та розвивайте нових бізнес-партнерів. 

ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ НОВІ ТРЕНДИ ТА БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ!  

Ще раз поринути в атмосферу професіоналізму, позитиву і справжнього духу Амріта, ви можете перейшовши за посиланням.