Шановні бізнес-партнери! 

Для тих, хто успішно розвиває свій бізнес з Amrita та не зупиняється на досягнутому, чудова новина. Ми підготували для вас три захоплюючі промо-акції, які неможливо пропустити! 

Всі промо-акції пройдуть з жовтня 2018 року по лютий 2019 р.

Якщо ви вже досягли перших успіхів у своєму бізнесі з Amrita та прагнете до нового рівня життя, пропонуємо взяти участь в промоакції «РОЗВИВАЙСЯ! ЗАРОБЛЯЙ! ЗМІНЮЙСЯ».

Станьте учасником супер-заходу в одному з найкращих СПА-готелів Закарпаття - «Belle Royalle». Вас чекають цікаві тренінги та нетворкінг, активний тімбілдинг і, звичайно ж, оздоровчі СПА-процедури.

Для досвідчених, амбітних та успішних Лідерів Рубін та вище, які ведуть свою команду до розвитку, ми підготували промо-акцію «ЛІДЕР - ПРОФЕСІОНАЛ!».

Створіть свою сильну команду і безкоштовно беріть участь з нею в 4-денному заході в одному з найкращих СПА-готелів Закарпаття - «Belle Royalle». Приємний відпочинок, корисний бізнес-тренінг та нестандартний нетворкінг - незабутній час, проведений в колі однодумців! 

А найактивніших Бізнес-партнерів Амріта чекає Іспанія! Приймайте участь в промо-програмі «ЧАРІВЛИВА ІСПАНІЯ!» та безкоштовно вирушайте в ексклюзивну подорож з «Амріта» до чарівної Іспанії. Естетика готичної архітектури, тепле Середземне море і чисті, золотисті пляжі - Іспанія подарує вам найяскравіші враження!

Детальні умови участі в промо-акціях ви можете дізнатися у співробітників ЦОК, фахівців ЦОСП, а також по телефону Інформаційного центру 0 800 504 778.