16-18 червня 2017 року відбулося один з найважливіших, надихаючих та емоційних заходів літа – VII-ий Літній Лідерський Семінар, який був організований згуртованою командою Лідера Діамант Тетяни Павловської за підтримки співробітників ГК «Амріта».

Лідерський Семінар на Шацьких озерах став новим етапом в системі підготовки професійного Лідера Амріти на базі моделі «Рубін 120».

Що кажуть учасники про Лідерський Семінар?

МАСШТАБ, МЕГАЕМОЦІІ, РИВОК ВПЕРЕД

Лариса Стиркулова, Майстер Платина, м. Гола Пристань

Низький уклін Тетяні Павлівській, її команді, бізнес-тренерам за семінар - свято на Шацьких озерах. Це подія не регіонального, а національного масштабу, залишиться в пам'яті, а естафету підхоплять колеги по всій Україні. Подія була щедрою на гостинність, знання, спілкування. Емоції просто зашкалювали. Цьому сприяли смарагдові ліси, бурштинові заходи і синьоокий Світязь.

Тетяна зробила дивне свято для всієї Амріти. Вибухнув від відгуків і фотографій Інтернет, про нас більше дізналися в світі, а це здорово для всієї компанії і кожного з нас. Це ще один значний ривок вперед, це сприйняття свого бізнесу і компанії по-новому. Тетяна, Ви - велика жінка! Дякую!

Правильний вибір, ВЕЛИКА МЕТА, НОВЕ МИСЛЕННЯ

Раїса Таранова, Майстер Золото, м. Харків

Легко мріялось серед однодумців. Слово від Генерального директора Андрія Вінника, презентації інноваційних продуктів посилювали впевненість щодо правильного вибору партнерства з компанією, філософія якої сповнена любові до людей та позитиву, спрямована на розвиток особистості сучасного лідера, вміння працювати в команді.

Майстер-класи з постановки мети й планування, деталізації конкретних ефективних дій при залученні нових клієнтів і партнерів, розвитку бізнес-структур, промо наступних заходів посилювали впевненість у тому, що досягнути власної Великої мети – це реально. 

Літній бал, відзначення нових рівнів у бізнесі, виступи команд додали енергії, бажання по-іншому думати й діяти, крок за кроком рухатись до успіху.

Віра, Надія та Любов, які панували в серцях учасників, будуть супроводжувати усіх нас та спонукати до дії. Як чудово, що на нас чекають нові зустрічі, які змінюють наше мислення, а значить, і життя.

Неймовірна АТМОСФЕРА, ФІЛОСОФІЯ, Сила команди

Світлана Бурячок, АК Майстер Платина, м. Луцьк

Первозданну красу я відчула тут, на Волині, на Шацьких озерах! Душевний спокій та неймовірна атмосфера дружби, ПІДТРИМКИ, любові один до одного!

Жодних гасел чи закликів «Ми все зможемо, тільки працюйте» тощо. Ні! Абсолютно протилежних картина! Я не пригадую за останні роки, щоб я одночасно так відпочила та разом з тим отримала колосальний заряд ЕНЕРГІЇ та позитиву стосовно компанії «Амріта», її керівництва та її Лідерів.

Вразив тренінг Олександра Дюбіна! Легко і просто! А все тому, що його виступи тісно перепліталися із виступами та історіями Лідерів. І все Було зрозуміло. А чого варта була командна робота з підготовки святкових номерів на Літній бал! Такого ажіотажу, взаємодії в командах я давно не бачила. І як результат - прекрасні імпровізовані постановки!

Літній бал під місячнім сяйвом (в прямому розумінні цього слова), запальні танці та зустріч сонця на березі Світязя, колективна йога під керівництвом Генерального директора Групи компаній «Амріта» Андрія Вінника - все це передавало Загальну картину того світу, філософії, яку несе в собі «Амріта»! І я щаслива, что причетна до цієї атмосфери! З «Амрітою» я готова будувати своє Теперішнє і Майбутнє!

Я вдячна Тані Павловській за можливість скористатися цим шансом у моєму житті. Я вірю, що здійсню всі Мрії та Цілі! Дякую команді за підтримку та віру в мене! Разом ми - СИЛА!

До Нових зустрічей, до Нових злетів, до Нових рангів!

ОБМІН ДОСВІДОМ,  КОМАНДА В ЗАХВАТІ

Блажилін Сергій, Лідер Рубін, м.Кривий Ріг

Все дуже сподобалося, хочу відзначити високий рівень навчання, необхідний обмін досвідом з іншими лідерами і, звичайно, неформальне спілкування. Дякую за йогу Генеральному директору і за «смачну каву» вранці Тетяні Павловській. Я привозив свою команду, і всі залишилися в захваті. Готуємося до нових семінарів, а до того активно впроваджуємо отримані знання в роботі. Дякуємо!

ВИСОКИЙ РІВЕНЬ, ПРЕКРАСНА ОБСТАНОВКА, КОРИСНЕ НАВЧАННЯ

Світлана Пікуль, Лідер Сапфір, м.Кривий Ріг

Захід пройшов на дуже високому рівні. Окреме спасибі Тетяні Павловській! Місце, організація, обстановка, все було просто чудово! Дуже корисним був другий день навчання. Всім раджу обов’язково планувати участь в подібних заходах і до зустрічі на наступному семінарі!

ЖИВІ ІНСТРУМЕНТИ, незабутній слід, ЄДИНА КОМАНДА

Ірина Блок, Лідер Смарагд, м. Херсон

Хочу насамперед висловити величезну подяку Тетяні Павловській та її команді, а також всім, хто брав участь в організації семінару, всім спікерам, які так щедро поділилися своїм досвідом. Семінар вийшов інформаційно наповненим. Кожен виступ можна розцінювати як інструмент.

Пропонуємо переглянути фоторепортаж з Лідерського семінару, щоб продовжити приємний присмак цього заходу і знову поринути в його незабутню атмосферу. Переглянути та завантажити фото можна за посиланням.