Бути здоровою, активною і наповненою людиною зараз актуально, як ніколи. Тому підтримувати своє здоров'я з ранньої молодості – це обов'язок кожного з нас, – вважає валеолог, провідний експерт і wellness-консультант AmritaLAB Кожарова Галина Микитівна.

В ексклюзивному інтерв'ю Галина Кожарова поділилася думками про користь фітопродуктів, про важливість комплексного підходу для підтримки здоров'я і профілактики захворювань. А також про можливості оздоровлення, які відкриває людям новий онлайн сервіс AmritaLAB Wellness-консультант.

Галино Микитівно, в сучасному суспільстві зараз справжній бум на рослинні препарати і дієтичні добавки. Як Ви вважаєте, яка роль дієтичних добавок у сучасному світі?

Думаю, їх скоро можна буде вживати не разом з їжею, а замість їжі (усміхається). А якщо ми звернемося до минулого, то переконаємося, що люди споконвіку шукали шляхи оздоровлення та підтримки здоров'я, використовуючи рослини. Тисячолітній досвід застосування рослин довів, що для боротьби з недугами людському організму не обійтися без цілющих властивостей трав. Тоді люди знали, як використовувати рослини, і ці знання, посилені науковими розробками останніх років, продовжують нам допомагати.

Сьогодні багато негараздів в організмі дуже часто пов'язують із дефіцитом корисних речовин. Це найчастіше відбувається через їх нестачу в їжі, оскільки в раціоні людини у сучасному світі зменшилась кількість натуральних продуктів. З іншого боку, це посилюється додаванням в раціон штучних продуктів із високим вмістом барвників і консервантів, що не приносить користі організму.

Але навіть, якщо ви вживаєте велику кількість овочів і фруктів, їх потрібно з'їдати значно більше, оскільки їх біологічна цінність різко знижена. Тому засобами для поповнення біологічно цінних речовин є дієтичні добавки.

Дієтичні добавки підтримують захисні сили організму, обмін речовин та багато інших важливих процесів, що протікають у нашому організмі. Вони є джерелом антиоксидантів для боротьби із вільними радикалами. Дієтичні добавки також  регулюють роботу всіх органів і систем, допомагаючи організму боротися з проблемами, які вже почалися.

Коли починаються проблемі зі здоров'ям перед кожним із нас постає питання: що обрати для корекції свого стану – дієтичні добавки чи медичні препарати? Як ви робите такий вибір у своєму житті і діяльності?

Я завжди віддаю перевагу дієтичним добавкам, адже це те, що нам дала природа, частиною якої є ми самі. Проте є одне «але» – це два різні підходи для підтримки здоров’я. Нам важливо знати і відрізняти, коли одних лише фітопродуктів замало. Безумовно перевагою рослинних комплексів є натуральність і те, що вони мають набагато менше протипоказань у застосуванні.

Детокс Систем, Б'юті Баланс, Мульти Баланс Амріта, смузі і фрукти

Не менш важливим є і питання часу, коли вже помітні перші симптоми і розпочато оздоровлення. А коли вже мить утрачена, то дієтичні добавки можуть бути лише додатковим засобом поряд із провідними препаратами, призначеними лікарем. У такому випадку паралельний прийом комплексно підібраної програми фітопродуктів пом'якшує агресивну дію медикаментів на організм і чинить додаткову оздоровчу дію.

У моїй практиці було безліч таких прикладів, коли я рекомендувала їх одночасний прийом, і при такому комплексному підході результати завжди були вище очікуваних.

Головне – підтримувати захисні сили організму, а в подальшому робити це регулярно. Ми ніби пливемо проти течії життя, допомагаємо організму не піддаватися цій течії. І час працює на нас - при такому підході ми стаємо старше роками і міцніше здоров'ям.

Значить одного оздоровчого курсу замало?

А Ви спробуйте не чистити зуб протягом якогось часу і подивіться, який буде результат. Він точно буде стосуватися не лише гігієни й естетики, але й здоров'я зубів. Насправді, дуже важливо, щоб оздоровлення було регулярним, без довготривалих перерв. Інакше природа і хронічні процеси «наздоженуть» навіть оздоровлений організм і будуть його далі руйнувати.

Підтримка організму дієтичними добавками повинна бути регулярною і комплексною, а не обмежуватися прийомом 1 упаковки.

Багато читаючих людей сьогодні вже розуміють, що однієї «чудодійної пігулки» від усіх недуг недостатньо, щоб отримати стійкий результат. Що Ви думаєте з цього приводу, маючи 17 років практики?

Люди в сучасному світі прагнуть не тільки до простоти, вони хочуть мати досить енергії, сил і можливостей для того, щоб на 101% реалізувати все те, з чим вони прийшли на цю Землю. Тому, чим більше буде професійних рішень для активного способу життя, енергії і довголіття, тим вищою буде якість життя кожної людини. А це стає можливим, коли людина починає думати по-новому і усвідомлено змінює звички, які погіршують її життя.

Тому, приймаючи фітопродукти, людині важливо вести здоровий спосіб життя! При цьому ми не просто рекомендуємо продукти, а пояснюємо людині суть процесу, повертаємо обличчям до проблем свого організму. Допомагаємо йому усвідомити необхідність комплексного підходу для підтримки здоров'я і в прийомі продуктів, і в дотриманні принципів здорового способу життя!

Якщо порушувати ці принципи: не дотримуватися режиму здорового харчування, нехтувати фізичною активністю, не відмовлятися від шкідливих звичок, то ніякі оздоровчі продукти не зможуть підтримати організм у здоровому стані.

Людський організм – це не просто набір окремих органів, а цілісний організм, в якому всі органи і системи взаємопов'язані й взаємозалежні. Тому для оздоровлення дуже важливий комплексний підхід із урахуванням стану всього організму. В такому разі можна боротися навіть із хронічними захворюваннями.

Галино Микитівно, наскільки важливо, щоб оздоровчі програми за допомогою фітопродуктів підбирав експерт?

Аналізуючи дані про стан здоров'я людини протягом усього її життя, саме експерт може скласти оптимальну оздоровчу програму тривалої дії з урахуванням віку, особливостей організму, умов життя, раніше перенесених захворювань, а в ідеалі й спадкових захворювань у родині. Адже важливо працювати не з симптомами, а з причинами, що викликали їх. Такий підхід дає незрівнянно більший результат. Регулярно підтримуючи здоров'я продуктами amrita ®, ми знижуємо агресію руйнівних процесів і підтримуємо організм в хорошому стані тривалий час.

Наші експерти, Wellness- консультанти відповідають за вірно підібрані рекомендації, але відповідальність за їх виконання, за сам процес оздоровлення і взагалі за зміцнення здоров'я свого організму повинна нести сама людина.

З якими проблемами зі здоров'ям найчастіше до Вас звертаються люди?

Природа людини така, що «поки смажений півень не клюне ...», продовження ви знаєте. Але також вірний і зворотний вислів: «смажений півень вже не клюне» – це вже про реальність життя і природу речей. Не секрет, що за допомогою найчастіше звертаються люди, які роками скаржаться на постійне погане самопочуття, або ж страждають від регулярних загострень хронічних захворювань. І на запитання про самопочуття вони зазвичай відповідають: «терпіти можна». Але чомусь більша половина цих людей продовжує терпіти такий стан, перекладаючи відповідальність, скажімо, на відсутність часу або знаходять інші причини.

Проте завжди є можливість підвищити якість та тривалість життя, у будь-якому віці! Одна із таких можливостей – це новий онлайн сервіс персональних рішень для здоров'я AmritaLAB Wellness-консультант. Ми надаємо допомогу людям, які звертаються з різними побажаннями для покращення здоров'я. 

Найчастіше маємо справу з проблемами серцево-судинної, опорно-рухової й нервової систем, порушеннями роботи травної системи, при процесах каменеутворення, гормональних порушеннях й аутоімунних захворюваннях, при вірусних, бактеріальних та інших інфекційних ураженнях і багатьох інших.

Дівчина на планшеті заповнює анкету сервісу AmritaLAB

У всьому світі зростає кількість людей зрілого віку (старше 60 років). Вони часто стають прихильниками здорового способу життя й активно цікавляться новими технологіями. Які рішення пропонує Amrita для таких людей?

Так, дійсно, я і сама входжу в цю категорію людей, які прагнуть жити довго, відчувати себе молодим і бути активним. У мої 69 життя тільки починається (сміється)!

А наші рішення починаються з вашого усвідомлення потреби бути саме такими і розуміння природних вікових змін в організмі. Адже навіть якщо людина відчуває себе нормально на даний момент часу і при цьому регулярно не займається своїм здоров'ям, то з часом організм буде більше втрачати сили, ніж отримувати.

Коли ж до організму будуть регулярно надходити корисні речовини, то у зрілому віці природні фізіологічні процеси організму, спрямовані на поступове зниження всіх його функцій і здатності до саморегуляції, не будуть настільки агресивними.

І якість життя навіть в зрілому віці буде високим. А для своїх рідних і близьких людина стане опорою, а не безпорадним тягарем. Звичайно, ще більше можливостей у тих сучасних молодих людей, які бережуть своє здоров'я змолоду.

Що стосується технологій, то я їх активно освоюю та із задоволенням користуюся смартфоном і тими можливостями, які надає інтернет. Тому, враховуючи потреби користувачів, Amrita створила дуже зручний і технологічний консультаційний онлайн-сервіс, який має безліч переваг для сучасних людей.

Як Ви вважаєте, чим AmritaLAB Wellness-консультант може бути корисним і цікавим сучасній людині? Які проблеми він допомагає вирішити?

За 17 років практики в Amrita ми накопичили величезний позитивний досвід у програмах оздоровлення людей, і на сьогодні маємо понад 1,5 млн. клієнтів, які отримали результати, приймаючи наші комплексні програми. Ми консультували в наших Центрах обслуговування по телефону, використовуючи факс, сканер і електронну пошту. Але світ і технології не стоять на місці, і можливості оздоровлення також.

Говорячи про новий онлайн сервіс AmritaLab Wellness-консультант, можу сказати, що тепер нові технології дозволяють багатьом людям тримати зв'язок із лікарями wellness-консультантами, підтримуючи своє здоров'я на високому рівні. 

Особливо, коли потрібна комплексна, індивідуальна консультація, підтримка і супровід експерта, постійний доступ до wellness-програм і рекомендацій, і при цьому є потреба зробити це швидко, не виходячи з дому чи офісу.

Наш сервіс об'єднує в собі зручність і комфорт. Це дає нам можливість використовувати індивідуальний, комплексний підхід, який ґрунтується на багаторічному досвіді й кваліфікації акредитованих wellness-консультант AmritaLAB.

Кваліфіковані лікарі-консультанти дають рекомендації щодо прийому продуктів і використання різних шляхів оздоровлення, основаних на принципах  здорового способу життя. Клієнт не залишається один на один зі своїми проблемами. Він може не сумніватися в якості консультації – ми знаємо свої продукти і принципи здорового способу життя і готові допомагати покращувати якість життя кожного з Вас.

Щоб ви побажали і рекомендували людям, які хочуть на довгі роки зберегти здоров'я й бадьорість духу як валеолог і провідний експерт сервісу AmritaLAB Wellness-консультант?

Можу з упевненістю сказати: користуйтеся нашими рекомендаціями і можливостями нового онлайн сервісу. Це дозволить вам бути здоровими і наповненими сил та енергії! Коли ми складаємо програми оздоровлення для вас, ми використовуємо індивідуальний підхід на основі аналізу стану вашого організму. Ми складаємо програми, спрямовані на усунення причин, які призвели до збоїв у організмі, а також на відновлення можливостей саморегуляції. 

Підсумки нашої роботи надихають і відкривають нові шляхи оздоровлення. Ми щасливі, коли люди, яким ми допомогли відновити здоров'я, приходять до нас із вдячністю. Заради цього варто жити!