Вже з самого початку заходу Конференц-хол UBI накрила потужна хвиля позитиву, гордості і командного амрітівського духу. Парад успіху компанії був представлений новою перемогою: Група компаній «Амріта» - переможець найпрестижнішого національного бізнес-конкурсу країни «Бренд Року - 2016».

Під бурхливі оплески на сцені Кубок Переможця високо підняв над головою Андрій Вінник - Генеральний Директор ГК «Амріта». Стало зрозуміло: лідерство - це незаперечне мистецтво, і саме справжні бізнес-майстри «Амріти» підносять нас до його вершин щодня новими і новими досягненнями. «Адже лідер створює майбутнє, - і це майбутнє настає тоді, коли ми чітко бачимо всі деталі», - зробив висновок у своїй презентації Андрій Миколайович Вінник.

Національний Лідерський Семінар - 2016 – подія, яка за рівнем організації, з інформаційного наповнення, за кількістю подарунків і нагород, за емоційним полем – справді грандіозна і незабутня!

У цей день учасникам семінару - бізнес-партнерам ГК «Амріта» були відкриті нові горизонти для розвитку свого бізнесу.

Нову лінійку спеціальної серії косметики для боротьби з віковими змінами без парабенів, силіконів, мінеральних масел, SLS. SLES ТМ «Амріта», запуск виробництва якої планується вже в травні цього року, представила Катерина Макаренко - керівник відділу продуктового маркетингу ГК «Амріта». Безсумнівним успіхом в продуктовому напрямку став запуск нового продукту - «Анкарцин РОЗЧИН OPTIMUM», про важливу роль якого в ступінчастій анкарцинотерапії розповіла Олена Доскач, маркетинг-менеджер ГК «Амріта».

Надзвичайні можливості для успішного підприємництва та розвитку особистого бізнесу разом з компанією «Амріта» відкрив для бізнес-партнерів виконавчий директор ГК «Амріта» Назар Білий, який вразив результатами зростання бізнесу партнерів за новим маркетинг-планом 2016, презентував нову бізнес-платформу «Амріта», створену на базі нового сайту www.amrita.ua. Відтепер кожен бізнес-партнер може в режимі онлайн зареєструватися на сайті www.amrita.ua, зайти в свій особистий кабінет і актуалізувати для себе будь-яку інформацію щодо розрахунку бонусів, зростання структури тощо. Переваги BPA - в щоденному оновленні інформації, в повній інтеграції всіх модулів, в доступі до навчальних матеріалів, які також постійно оновлюються.

Як зазначила у своєму виступі директор з розвитку мережевих продажів ГК «Амріта» Олена Степанова, секрет успіху ГК «Амріта» складається з багатьох складових. І ядро цього успіху - це лідери, які, завдяки своїй волі до знань і постійному розвитку самі стають успішними. Адже буквально за останній рік «Амріта» значно виросла не тільки кількісно, але і якісно, за рахунок щирого бажання наших лідерів вчитися, розвиватися і розвивати свої структури. Успішне закінчення курсу з наставництва, активна експансія, яка пройшла в Західних регіонах, - проходить наразі в Центральних і Східних регіонах, невдовзі розпочнеться в Південних.

У найближчих планах компанії - зйомка 2-го сезону серіалу «Шлях лідера» з його новими героями, і найголовніше - запуск корпоративної трирівневої системи навчання. Головні завдання корпоративної академії - це розвиток підприємницького мислення і побудова чіткої бізнес-позиції, постійний розвиток професійних і особистісних компетенцій, а також, безумовно, лідерство і наставництво. Система об'єднує найактуальнішу теорію і, найголовніше, практику. Вона озброїть бізнес-партнерів конкретними інструментами, які допоможуть відповісти на багато запитань в процесі розвитку свого бізнесу, а саме: Як створити професійну команду успішних підприємців? Як швидко і ефективно вибудувати свій власний бізнес-актив? Як навчитися ефективним публічним виступам? Що таке лідерство і ефективна модель лідерства? Як вибудувати систему роботи з регіонами?

Слід зазначити, що розробка цього рівня системи навчання знаходиться у фінальній стадії.

Особливий шквал овацій і феєрверк позитивних емоцій викликав Парад Успіху. Кількість дипломів, подарунків, нагород, призів просто приголомшлива: срібні, золоті, платинові, рубінові, смарагдові і сапфірові значки Директорам, які досягли нових статусів, поїздка в ОАЕ успішними топ-лідерами Компанії, які перемогли в акції та отримали незабутню подорож в казку Сходу, ексклюзивні шкіряні ділові сумки, запрошення взяти участь у подорожі-пригоді-трансформації на райський острів Кіпр переможцям промо-акції «Стиль Лідера. Кіпр 2016», подарунки бізнес-партнерам по системі особливих досягнень, розіграші, а також нові нагороди, особливі емоції, які чекають на бізнес-партнерів і клієнтів ГК «Амріта» протягом всього 2016 року.

Користуючись нагодою, ГК «Амріта» запрошує всіх бізнес-партнерів компанії на День Народження компанії, на грандіозне незабутнє свято, яке відбудеться 25 червня цього року.

Національний Лідерський Семінар «Амріта - 15 років успіху» ще раз довів: справжній успіх залежить від уміння не тільки правильно мріяти, а й також трансформувати свої мрії в плани та цілі разом з надійним партнером – Групою компаній «Амріта».