Ви напевно чули про користь поліненасичених жирних кислот омега-3. Аптеки, компанії з виробництва дієтичного харчування, інтернет-магазини представляють безліч видів і варіацій омега-3 комплексів. Чому лікарі та дієтологи приділяють таку увагу омега-3? У яких продуктах містяться омега-3 кислоти та чи правда, що вони корисні всім без винятку?

Підвищений інтерес до омега-3 вчені почали проявляти у 80-і роки, коли ряд досліджень показав дуже низький рівень захворювань серцево-судинної системи в ескімосів, в тому числі, у жителів Гренландії. Секрет міцного здоров'я та довголіття цих людей вчені пояснювали особливостями харчування, а саме – великою кількістю морської риби в раціоні.

Кому потрібні омега-3 кислоти?

Поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) омега-3 незамінні для нормального розвитку організму і підтримки здоров'я кожної людини:

  • має загальнозміцнювальну дію та регулює жировий баланс;
  • уповільнює процеси старіння, покращує стан шкіри, волосся та нігтів;
  • підвищує працездатність та імунітет, поліпшує емоційний стан;
  • зменшує прояви алергії;
  • контролює роботу сальних залоз, запобігає появі акне, вугрів і прищиків.

Омега-3 знижує ризик серцево-судинних захворювань, уповільнює зниження гостроти зору і знижує запалення в суглобах, що особливо важливо для людей старшого віку. Також лікарі рекомендують приймати омега-3 майбутнім мамам, він знижує ризик передчасних пологів, сприяє нормальному формуванню зору і мозку плода, зменшує прояви алергічного риніту – так званого риніту вагітних.

Продукти харчування, що містять омега-3

Бігти за рибою або за шпинатом? За правильним омега-3 комплексом!

Омега-3 не виробляються нашим організмом, а значить – отримати їх ми можемо тільки з їжею. Ось ТОП-5 продуктів, багатих корисним мікроелементом:

  1. Морепродукти: мідії та устриці, восьминоги та каракатиці, краби та рапани.
  2. Морська риба та ікра морської риби: форель, тунець, лосось, морський окунь, минтай.
  3. Риб'ячий жир.
  4. Овочі: брюссельська капуста, брокколі, авокадо, спаржа, шпинат.
  5. Волоські горіхи, насіння гарбуза і льону.

Однак є проблема: мало хто з жителів мегаполісів може споживати морську рибу і морепродукти в тих же обсягах, що й довгожителі з Гренландії. Тому варто звернути особливу увагу на вибір омега-3 комплексу.

Омега 3 формула від Амріта

Експерти Амріта створили спеціальну Омега 3 формулу – одна капсула цього продукту заповнить щоденну потребу організму в поліненасичених жирних кислотах. Вміст капсул – спеціально оброблений риб'ячий жир, унікальна технологія обробки дозволяє підвищити вміст виключно корисних кислот на грам продукту. При виробництві комплексу використовується тільки якісна і натуральна сировина, виготовлена з жирних сортів океанічної риби.

Купуйте «Омега 3 формулу» від Амріта і заряджайте організм здоров'ям щодня!