Вони – чудо природної інженерії. Вони відповідають за рух, і в тілі людини їх понад 200. У середньому протягом життя вони згинаються та розгинаються близько 25 мільйонів разів. Якщо вони хрумтять, значить вашому організму не вистачає кальцію. Здогадалися, про що йдеться? Звісно ж, про суглоби.

Завдяки суглобам наші кістки та м'язи працюють як єдина система, і ми можемо рухатися. До захворювань суглобів особливо схильні люди похилого віку, проте лікарі зазначають, що все частіше за допомогою звертаються пацієнти, яким немає і 40.

Що може викликати проблеми з суглобами?

Артроз і артрит – найпоширеніші захворювання органів руху.

Артроз – це поступове руйнування суглобного хряща, не пов'язане із запальними процесами.

Артрит – загальне позначення запальних уражень суглобів, які можуть бути як причиною, так і наслідком інших захворювань.

Причини виникнення цих проблем зі здоров'ям можуть бути наступні:

 • навіть невеликі травми: забої, вивихи та розтягнення;
 • інфекційні захворювання;
 • порушення обміну речовин;
 • надлишкова вага;
 • хронічні захворювання, пов'язані з порушенням кровообігу (подагра, діабет);
 • сидячий спосіб життя, дефіцит руху, порушення постави;
 • надмірні фізичні навантаження, в тому числі професійний спорт.

Як ми бачимо, факторів ризику чимало. А це означає, що профілактику захворювань суглобів потрібно почати своєчасно.

Дівчина на пробіжці тримається за коліно

Прості рекомендації для збереження здоров'я суглобів.

 1. Позбавляємося зайвої ваги. Кожен зайвий кілограм збільшує навантаження на колінні суглоби в середньому в шість разів у порівнянні з нормою.
 2. Тіло людини несиметрично: у кожного з нас одна нога трохи коротша за іншу. Якщо різниця трохи суттєвіша за середньостатистичну, на тазостегновий суглоб може створюватися додаткове навантаження. Щоб знизити це навантаження, замовте спеціальні ортопедичні устілки.
 3. Нормалізуємо раціон: для запобігання запаленню хрящової тканини їжте більше жирної риби, для збереження еластичності зв'язок – пийте більше чистої води. Вживайте більше продуктів, багатих кальцієм.
 4. Робимо щоденну гімнастику. Як було сказано вище, надмірні навантаження негативно впливають на суглоби, проте помірна активність допомагає зберегти їхню гнучкість і здоров'я.
 5. Обираємо правильне взуття для спорту. Якщо біг – то тільки в кросівках на товстій підошві з хорошою амортизацією.
 6. Підтримуємо здоров'я та молодість суглобів біологічно активними добавками та рослинними комплексами.

Хондроетин форте, Кальцій D3 формула і Артроприм від Амріта

Зберегти легкість руху вам допоможуть натуральні засоби від Амріта.

Дієтична добавка «Хондроетин форте» з вітамінами С, D і вітамінами групи В покращує регенерацію хрящової тканини, є ефективним засобом профілактики дистрофічних змін в суглобах в літньому віці. Вона надає комплексний оздоровчий ефект після травм і послаблює больовий синдром, покращує рухливість суглобів і позитивно впливає на весь опорно-руховий апарат.

Мінеральний комплекс «Кальцій + D3 Формула» – це натуральне джерело кальцію, який необхідний для здоров'я кісток і суглобів. Вітамін D, що входить до складу добавки, сприяє засвоєнню кальцію та магнію, зміцнює м'язи, підвищує імунітет.

Дієтична добавка «Артропрім» надає потужну протизапальну дію. Вона ефективна в комплексному лікуванні артритів, усуває біль і набряклість, покращує регенерацію хрящової тканини та повертає їй еластичність.

Купуйте продукти Амріта для здоров'я суглобів, нехай рух приносить радість в будь-якому віці!